Tag Archives: слободен ден

(ВИДЕО) ПОСЛЕДНАТА ОБЈАВА НА УБИЕНАТА ХАЛИНА ХАЧИНС ГИ КРШИ СРЦАТА: Немала поим дека ова ќе и биде последен слободен ден

Актерот од Холивуд, Алек Болдвин, за време на снимањето ја застрела директорката на фотографија Халина Хачинс, која работела на бројни филмови. Таа починала од прострелна рана, која ја добила за време на снимањето на филмот „Рѓа“. Таа имаше 42. години. Хачинсон била застрелана во импровизирана црква на сетот.   View …

Повеќе »

(ВИДЕО) Роналдо открил како го минува денот со девојката и за еден час добил 2. милиони лајкови

КРИСТИАНО Роналдо на Инстаграм им открли на фановите како тој и неговата партнерка Георгина Родригез ја поминуваат неделата, а за само еден час, таа објава му донела повеќе од два милиони лајкови. Прославениот фудбалер и модел решиле да го искористат денот за да вежбаат заедно, а Роналдо сето тоа го …

Повеќе »