Tag Archives: скриени

Кое е вашето „тајно оружје“: Потценети особини на хороскопските знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак... Се верува дека секој хороскопски знак има своја особина, па затоа врз основа на тоа може да се предвиди неговото однесување. Сепак, ништо не е „напишано во каменот“, и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) СРАМНО – КУПИЛ ХОНДА ОД АУКЦИЈА НА ПОЛИЦИЈАТА, ПА СЕ ШОКИРАЛ: Она што го пронашол зад браникот ги посрамотило властите!

Тајландската полиција се извинила откако, по грешка, на аукција продале автомобил во кој биле скриени десетици илјади таблети амфетамин. Купувачот платил 586,000 бахти (19.000 американски долари) за автомобилот „Хонда ЦР-В“ кој бил продаден на аукција откако минатата година бил запленет во случајот поврзан со дрога. Кога клиентот го одвезол автомобилот …

Повеќе »