Tag Archives: скокаат на автомобили

(ВИДЕО) НА СЕМАФОР СКОКАЛЕ ПО АВТОМОБИЛИТЕ: Разголени туристки направиле хаос во Сплит!

На Фејсбук страницата „Prometne zgode i nezgode“ се појавило видео од туристки снимени во Сплит кое бргу почнало да се дели по социјалните мрежи. „Погледнете го шоуто кое денес туристки го направија во Сплит“, пишува покрај видеото на кое се гледа како таксито стои на семафор а од него излегува …

Повеќе »