Tag Archives: скап часовник

(ФОТО) ОДБИЛА ПОМОШ ОД ПОРАНЕШНИОТ СОПРУГ – БЕШЕ УБАВА И УСПЕШНА МАНЕКЕНКА, А СЕГА Е БЕЗДОМНИЧКА И „КОПА“ ВО ЃУБРЕТО: Еден СКАП детал на неа оставил многумина во чудење!

Лони Вилсон (39) порано беше успешна манекенка и сопруга на ѕвездата од „Чуварот на плажата“, Џереми Џексон, но од 2016. година живее како бездомничка. На улиците на Лос Анџелес често ја снимаат папараците како претура по ѓубре, а на нејзините најнови фотографии многумина забележале скап детаљ. Станува збор за паметен …

Повеќе »