Tag Archives: се шири

(ВИДЕО) Ова е моментално најгледаната снимка? Ким во претесен фустан повторно предизвика бројни реакции – само да ја видите како ги искачува скалите!

На неодамна одржаната модна недела во Милано, Ким Кардашијан ја претстави колекцијата „Ciao, Kim“ во соработка со Долче и Габана. Иако нејзиниот изглед за оваа пригода беше пофален од многумина, реалноста беше малку поинаква. Старлетата се одлучила за сребрен фустан кој ја следи линијата на телото, но дури кога протече …

Повеќе »