Tag Archives: семеен излет

(ВИДЕО) Не успеале сите да излезат на време: Страшен момент кога семејството искокнува од автомобил што лета преку работ!

Опуштено патување се претворило во катастрофа. Страшен инцидент се случи на автопатот Дуку во Ксинџијанг, а еден патник не успеа да искокне навреме и се здобил со тешки повреди. Семејниот излет се претворил во катастрофа кога застанале на живописното место за да уживаат во погледот на долината подолу. Неколку секунди …

Повеќе »