Tag Archives: семеен дом

(ВИДЕО) БИЛА ФРИЗЕРКА И УЧИТЕЛКА! Кејт Мидлтон открила колку и било тешко да ги исполни сите семејни обврски за време на карантинот!

Во групниот разговор со неколку родители и наставници, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон открила што и е најтешко и како се справува со бројните нови улоги што и ги наметнала пандемијата на коронавирусот. Кејт го пофалила принцот Вилијам и истакнала дека тој е нејзината најголема поддршка. На прашањето со еден …

Повеќе »

(ВИДЕО) Не се сите снимки од надзорните камери здодевни: Овие луѓе снимиле несекојдневни сцени!

Дали некогаш сте размислувале да инсталирате надзорна камера пред влезната врата од вашата куќа? Ова можеби не е лоша идеја затоа што има добри шанси дека тогаш да снимите нешто навистина интересно. Погледнете што снимиле овие луѓе:

Повеќе »