Tag Archives: свеж бетон

(ВИДЕО) Надзорната камера „уловила“ сцена како од комедија, погледнете внимателно што прави овој човек!

На социјалните мрежи кружи видео од надзорна камера која снимила неверојатна сцена на улица. Еден човек одел по улицата и намерно минал под жолтата лента, а потоа згазнал право во свежиот бетон. Но, тоа не е се што се случило… После ова сигурно ќе биде повнимателен. 😅 Фото: Принтскрин/Reddit

Повеќе »

(ФОТО) Заглавила во свеж бетон со украдено Mini и побегнала со детето и вискито

Во бегството таа ги земала само основните работи, меѓу кои имало и неотворено шише со алкохол. Во извештајот од Лејквуд, државата Вашингтон, на околу 40. километри од Сиетл, се вели дека жена украла Mini Cooper Countryman и набргу по кражбата заглавила во свеж бетон. Автомобилот бил заробен во мек материјал, …

Повеќе »