Tag Archives: розов фустан

(ВИДЕО+ФОТО) Шлицот на Георгина ја засенил Георгина на црвениот тепих

Филмскиот фестивал во Венеција беше првиот спектакл што се одржа од почетокот на пандемијата на коронавирусот – а Георгина Родригез го украла целото внимание. Партнерката на славниот фудбалер Кристијано Роналдо се појавила во Мостра во сатенски мек розов фустан, кој имал длабок шлиц, па затоа на Георгина воопшто не и …

Повеќе »

(ФОТО) Кралицата Летиција докажала дека и неонските бои можат да бидат и тоа како елегантни!

СЕКОГАШ беспрекорно средена кралицата Летиција од Шпанија е вистинска инспирација ако сакате „откачените“ модни трендови да ги вклопите во софистицираните аутфити. Овојпат тоа го направила со неонските бои, поточно со неон розов фустан кој изгледал како дефиниција на елеганција, поради кројот а и поради начинот на кој кралицата Летиција го …

Повеќе »