Tag Archives: роднина

(ФОТО) ТАКВИ СЕ НИВНИТЕ НАЧИНИ – ТОА ШТО ИМ ГО ПРАВААТ НА НОВОДОЈДЕНЦИТЕ СЕ ПЕКОЛНИ МАКИ: Српска роднина на кралот Чарлс ја открива ТЕМНАТА ТАЈНА на кралското семејство! Меган НЕ Е ЕДИНСТВЕНАТА!

„Членовите на британското кралско семејство имаат долга историја на мачење и задевање новодојденци – особено кога станува збор за жени кои се забавуваат со членови на семејството – и само оние кои се цврсти како карпа можат да ги ‘преживеат’ овие услови“, рекла Кристина Оксенберг, ќерка на принцезата Јелисавета Караѓорѓевиќ …

Повеќе »

(Вознемирувачко видео) РУСИН СО ГОДИНИ ЈА СИЛУВАЛ РОДЕНАТА ЌЕРКА: Вистинскиот хорор се открил кога полицијата влегла во нивната куќа!

Кога полицијата влегла на имотот, во сопственост на навидум угледно руско семејство, во село во близина на Санкт Петербург, не можеле да сонуваат дека ќе наидат на случај на инцест, силување и семејно насилство. Ако се потврдат сите детали за семејството од 10. члена, кои моментно се прикажуваат во руските …

Повеќе »