Tag Archives: рита вилсон

ТОМ ХЕНКС Е ОДАМНА ПРАВОСЛАВЕЦ А СЕГА СТАНАЛ ГРК: Мицотакис се пофалил со фотографија со оскаровецот со новиот грчки пасош!

Грчкиот премиер Киријакос Мицотакис и неговата сопруга Марева во саботата се сретнале со двајца познати нови грчки државјани, славниот актер Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон. Мицотакис на својот профил на Инстаграм објави фотографија, во која Хенкс и Вилсон ги покажуваат своите ново стекнати грчки пасоши. „Рита Вилсон и …

Повеќе »

(ФОТО) ХОЛИВУД СЕ ОПУШТИЛ ПОСЛЕ КОРОНА: Том Хенкс носи моден детал, Ерос јава коњи, а Бригит ја шета ќерката!

Бригит Нилсен (56) покажала дека може да ужива и во доцното мајчинство. Данската актерка, која доби ќерка на возраст од 54. години, беше фотографирана како шета по улиците на Лос Анџелес. Бригит ја турка наследничката на велосипед, додека нејзиниот сопруг Матија Деси и правел друштво. Била лежерно облечена – косата …

Повеќе »

Не е вакцина туку Хенк-цина:Глумецот со сопругата донирал плазма и крв за истражување

Том Хенкс и сопругата Рита Вилсон се вклучија во борбата против Ковид-19 откако откриле дека имаат антитела против коронавирусот кои можат да помогнат во развојот на вакцината. Том Хенкс се надева дека може да помогне во борбата против коронавирусот, откако го победи Ковид-19, додека се подготвуваше да снима нов филм …

Повеќе »

(ВИДЕО) Сопругата на Том Хенкс од корона вирусот ја лекувале со хлорокин: „Ова се екстремните несакани ефекти што ги доживеав!“

Трите ефекти на лекот актерката и продуцентка тешко ги поднела… Американската актерка и продуцентка, Рита Вилсон, сопруга на славниот актер Том Хенкс, вчера се појави преку видео линк на емисијата на Ци-Би-Си „Ова утро“, во кое го сподели своето искуство со хлорокин – лек што се користи за борба против …

Повеќе »

Прославениот глумец им се обратил на следбениците:Том Хенкс открил како се чувствува откако е ИЗЛЕКУВАН од корона вирусот

Том и неговата сопруга Рита Вилсон минале две недели во карантин во Австралија, откако било потврдено дека се заразени со корона вирус Славниот американскиот актер Том Хенкс, кој после двонеделниот карантин се врати дома од Австралија, открилкако се чувствува откако се излечил од корона вирус. „Здраво на сите. Тука сме …

Повеќе »

(ФОТО) Ја победиле короната и си дошле дома: Том Хенкс и сопругата се вратиле во САД!

Хенкс со сопругата бил во Австралија, каде било планирано снимањето на филм за Елвис Присли, во кој Хенкс го глуми менаџерот на овој музичар. Славниот актер со сопругата престојувал во Австралија, каде што се заразиле со вирусот. Тие беа првиот холивудски пар кои објавија дека се позитивни за КОВИД-19, и …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТЕШКА САМОИЗОЛАЦИЈА – ИСПРАЌАЈТЕ МИ ПОРАКИ: Сопругата на Том Хенкс го објавила својот број од телефон!

Сопругата на Том Хенкс закрепнува од корона вирусот во домашна изолација… Сопругата на Том Хенкс (63), актерка, пејачка и продуцентка Рита Вилсон (63), која закрепнува од вирусот во домашна изолација, во Австралија, го сподели на Инстаграм нејзиниот телефонски број и ги замоли фановите да ја повикаат. “Ова е мојот телефонски …

Повеќе »

(ФОТО) РЕДОВНО СЕ ЈАВУВА – Многумина се прашуваат каков е тој вкус: Том Хенкс покажал што тој и неговата сопруга ЈАДАТ во ИЗОЛАЦИЈА!

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се заразени со вирусот и во моментов се наоѓаат во изолација во Австралија, при што актерот на социјалните мрежи открива како им минуваат деновите. Овој пат, холивудскиот актер на своите придружници им открил што јаделе заедно со неговата сопруга и им се заблагодарил …

Повеќе »

(ФОТО) ГЛУМЕЦОТ ТОМ ХЕНКС СО СЛИКА СЕ ЈАВИЛ ОД КАРАНТИН:Ева како изгледа откако коронав ирусот го нападнал неговото тело!

Том Хенкс на Инстаграм објавил фотографија од изолацијата каде се наоѓа откако му беше потврдено дека е заразен со корона вирус. „Еј луѓе, Рита и сакам да им се заблагодариме на сите овде во Австралија кои се грижат за нас. Имаме Covid-19 и сме во изолација да не го прошируваме …

Повеќе »