Tag Archives: рикање

(ВИДЕО) Грчката ѕвезда побегнала од презентацијата каде имало лав. Погледнете ја сцената

ГРК Костас Манолас (31) минатата недела се пресели од Олимпијакос во Ал Шарџа од Обединетите Арапски Емирати. Искусниот стопер му се придружи на Миралем Пјаниќ во новиот клуб, а во пресрет на дебито имала спектакуларна фотосесија и презентација. Намерата на сопствениците била да направат спектакл по повод трансферот, па на …

Повеќе »