Tag Archives: разгалени

(ВИДЕО) СКАНДАЛОЗНА серија „Принц“: Меган Маркл е главен лик а Кејт Мидлтон е посрамотена

Новиот цртан филм „Принцот“ на HBO Max започнува на 29. јули и ќе биде скандал! Последниот цртан филм на ХБО Макс „Принцот“ го оцрнува кралското семејство, а ги прикажува Меган Маркл и принцот Хари во прекрасно светло. Орландо Блум го игра принцот Хари Орландо Блум му го позајмил гласот на …

Повеќе »

Мислат само на себе:Овие 5. хороскопски знаци се себични и разгалени до болка!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Подолу, прочитајте кои хороскопски знаци не ги забележуваат другите луѓе, туку само бараат да ги задоволат своите потреби За некои луѓе е природно да бидат разгалени, себични и во …

Повеќе »