Tag Archives: работи

(ФОТО) ОМИЛЕНАТА ВНУКА НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА РАБОТИ ВО ЦВЕЌАРА ЗА 450 ДЕНАРИ НА ЧАС! Од замок од 30. МИЛИОНИ фунти директно на САДЕЊЕ ЦВЕЌЕ!

Младата внука на кралицата Елизабета, Лејди Луиз Виндзор која има само 18. години, која е и миленичка на кралицата, е посебна и се разликува од остатокот од кралското семејство по тоа колку е „обична“. Станува, се подготвува и оди на работа, како „целиот нормален свет“, затоа што решила да најде …

Повеќе »

Метеорологот работел од дома, нешто урнебесно се случило среде прогнозата. Видеото е хит!

Да не беше короната, никогаш немаше да знаеме какви проблеми може да се случат кога метеоролог работи од дома! Само ќе ви кажеме дека да можеше да објави дека ќе паднат секирите, никој немаше да забележи! Погледнете што им го одвлече вниманието на гледачите! View this post on Instagram A …

Повеќе »

(ФОТО) Сара Џесика Паркер повторно работи во продавницата за чевли

Познатата американска актерка Сара Џесика Паркер е снимена како им служи на клиентите во продавница за чевли. Секако, нејзината продавница. Најпозната по улогата на Кери во серијата „Сексот и градот!“ оваа 55-годишна актерка ја претвори љубовта кон чевлите што ја имаше како Кери во споменатата серија во добар бизнис. Таа …

Повеќе »

(ФОТО) Иванка објавила фотографија на болниот Трамп:„Никогаш не престанува да работи за народот на Америка!“

Веста дека американскиот претседател Доналд Трамп е позитивен на вирусот корона, низ светот се прошири со брзина на светлината, а откако состојбата му се подобри, тој објави видео на Твитер во кое рече дека не се чувствувал добро кога дошол во болницата „Волтер Рид“, но дека тој сега се чувствува …

Повеќе »

ОВИЕ ДЕСЕТ РАБОТИ МАЖИТЕ не сакаат да ги слушнат ОД СВОИТЕ жени!

Некои работи што мажите мразат да ги слушаат од жените со кои се, А речениците како „повторно си“, „твојата мајка“ се на врвот на списокот. 1. Мора да разговараме Мажите ја гледаат оваа фраза како навестување за сите можни проблеми. Дури и ако таа сака да зборува за одење на …

Повеќе »

(ВИДЕО) БОРБА СО ВИРУСОТ – МЕДИЦИНСКА СЕСТРА ВО ДЕВЕТТИ МЕСЕЦ НА БРЕМЕНОСТ ЛЕКУВА ЗАБОЛЕНИ ОД КОРОНАВИРУС: Оваа снимка ги збеснала Кинезите!

Во борбата против смртоносниот коронавирус, медицински персонал во Кина е деноноќно ангажирано, многумина од нив дури немаат време да се одморат, а снимките на бремената медицинска сестра од болницата во Вухан предизвикале бес низ целата земја. Иако државната телевизија CCTV ја прикажа Зао Ју како хероина во деветтиот месец од …

Повеќе »

13. работи кои во сексот им се одбивни и’ на мажите и’ на жените

За ВКУСОВИТЕ не се дискутира, па така ниту за оние од сексуална природа, но сексуалниот експерт Трејси Кокс тврди дека постојат некои работи кои ќе ги одбијат сите сексуални партнери. За Дејли мејл таа открила што треба да се избегне и што во никој случај не е секси. 1. Лош …

Повеќе »