Tag Archives: пцост

(ВИДЕО) Шок во САД: Маж го пцуел Бајден во директен пренос 

Американскиот претседател Џозеф Бајден и неговата сопруга Џил организирале повик преку видео врска и разговарале со деца ширум Америка, што е традиција на Белата куќа, а се емитува и на телевизија. Сè се одвивало според планот се додека еден од родителите кои се вклучиле не го опцуил претседателот, кој веднаш …

Повеќе »