Tag Archives: пушта коса

(ВИДЕО) НА МОМЧЕТО МУ СЕ СМЕЕЛЕ БИДЕЈЌИ ИМАЛ ДОЛГА КОСА – Потоа им ја открил причината и сите занемеле!

Ова момче 18. месеци одбивало да му ја скратат косата, поради што неговите врсници му се потсмевале. Меѓутоа, кога ја открил причината зошто ја пушта косата да му расте, ги стопил срцата на целиот интернет. Дури и неговата мајка не знаела за што станува збор. Поради неговата долга, руса коса, …

Повеќе »

(ФОТО) Роналдо сега едвај го препознаваат: „Набил“ килограми и пуштил коса

Бил најдобар фудбалер на светот, а и денес малку кој не слушнал за славниот Бразилец. Пензионираниот Роналдо, кој со своите способности на теренот многумина маѓепсал, денес изгледа скоро непрепознатливо… Некогаш славниот фудбалер Роналдо (42) овие денови со девојката Селине Лок ужива во одморот на шпанскиот остров Форментера. Таму ги изненадил …

Повеќе »