Tag Archives: продолжила

(ВИДЕО) Водителката за време на преносот во живо голтнала мува, нејзината реакција сите ја раскажуваат!

Канадската водителка на Global News, Фара Насер, голтнала мува за време на пренос во живо. За неколку секунди таа брзо го прочистила грлото и продолжи да ги чита вестите, пишува Huffpost. Sharing because we all need a laugh these days. Turns out it's not just @fordnation, I swallowed a fly …

Повеќе »

(ВИДЕО) Славната пејачка се опијанила и заборавила дека е позната, снимката стана вирален хит!

ИАКО видеото е направено за време на излегувањето на Адел во февруари, неодамна стана хит на TikTok, а светски познатата пејачка толку се опијанила што заборавила дека е позната. Пејачката во моментот на снимањето на спотот уживала на забава во ноќниот клуб Heaven во Лондон, а тоа било едно од …

Повеќе »