Tag Archives: принц од монако

(ФОТО) ФОТОГРАФИИ КОИ ГО РАСТАЖАЛЕ ЦЕЛИОТ СВЕТ: Принцот Жак од Монако не се одвојува од помалата сестра!

Откако засадиле јужноафриканско дрво со другите деца, но и со нивниот татко, принцот Алберт, во чест на нивната мајка, принцезата Шарлин, која моментално е хоспитализирана поради здравствени проблеми, шестгодишниот принц Жак нежно ја прегрна својата сестра Габриела, давајќи ѝ со тоа до знаење дека се’ ќе биде добро. Откако нивната …

Повеќе »

(ФОТО) „Тешки“ милијарди долари: Тие се славни и богати а нивните мажи се уште побогати!

Неретко глумиците за свои животни партнери избираат успешни бизнисмени…Една од нив е Селма Хаек која и самата е успешна продуцентка и глумица па на нејзиниот сопруг му требаше доста време да ја освои откако таа еднаш ја прекина свршувачката и покрај раѓањето на ќерката… Кајли Куоко е втора најплатена телевизиска …

Повеќе »