Tag Archives: принудно

(ВИДЕО) Џејда проговорила за бракот со Вил Смит: „Не сакав да се мажам, бев под притисок“

Џејда Пинкет Смит по сите скандали кои се случија и по одлуката да му се забрани на Вил Смит да присуствува на Оскарите во следните 10. години, со само една изјава фрли сенка на сите овие настани. Имено, таа еднаш изјавила дека воопшто не сакала да се омажи за Смит. …

Повеќе »