Tag Archives: премногу слаба

(ВИДЕО+ФОТО) Ангелот на „Викторија“ бил осуден дека е на работ на анорексија

Манекенката Изабел Гулар во последно време изгледа премногу слаба, што ги загрижило нејзините фанови Бразилската манекенка Изабел Гулар беше фатена од папараците како ужива на плажата Eden Rock на островот St Barts.   View this post on Instagram   A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) И самата манекенка објавува …

Повеќе »