Tag Archives: пред оброк

Ова е најефтин начин на слабеење

Се прашувате кој е најевтиниот и најлесниот начин да изгубите неколку вишок килограми? Според резултатите од новата студија, сè што треба да направите е да пиете барем еден литар вода на ден. Според нивните тврдења, време е да се заборават скапите членарини за теретани и таблетите за слабеење, бидејќи според …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФАЛА ТИ БОЖЕ – НЕМА ДА ИМ ВЕРУВАТЕ НА ОЧИТЕ: Религиозно куче се моли пред ручек!

Ова е секако најрелигиозното и најкултурното куче што некогаш сте го виделе. Кучето по име Чико го извршува својот ритуал секој ден пред оброкот седнува на пешкир, ги става шепите на мала маса, ја спушта главата и се моли. Молитвата ја зборува неговиот сопственик и по завршувањето на тоа Чико …

Повеќе »