Tag Archives: потполно гола

(ФОТО) ДАЛИ Е МОЖНО ДА ГО ПРАВИ ОВА? ПОТПОЛНО ГОЛА! Бритни Спирс како од филмовите за ВОЗРАСНИ: Ја покажала ИНТИМНОСТА и ги налутила обожавателите, а овој ДЕТАЛ особено ги изнервирал СИТЕ!

Бритни Спирс се почесто прикачува разголени слики на популарната социјална мрежа Инстаграм, но последната слика што ја објави привлече големо внимание кај нејзините обожаватели и предизвика загриженост кај нив. Пејачката која има 40. години го покажа своето исончано тело додека позирала целосно гола носејќи само црвен шешир со широк обод. …

Повеќе »

(ФОТО) Гвинет Палтроу потполно гола одбележала важен ден: „Морам да бидам гола“

Американската актерка Гвинет Палтроу во голем стил го прослави својот педесетти роденден. Имено, актерката ја искористи својата популарност на социјалните мрежи за да си го честита роденденот на интересен начин. На споменатата мрежа таа објави фотографија на која е целосно гола, но и „позлатена“. „Сè што знам е дека ме …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЈА ПОКАЖАЛА ФИГУРАТА – Џенифер Лопез позирала потполно гола за својот 53-ти роденден промовирајќи го својот бренд

Џенифер Лопез денеска полни 53. години, а во чест на својот роденден и заради претставување на својот нов деловен потфат, холивудската актерка решила да позира гола. Џенифер Лопез на Инстаграм објави видео во кое го претставува најновиот производ на брендот JLo Beauty на кое може да се види и нејзина …

Повеќе »

(ФОТО) Лето и слобода: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер потполно гола

Ајрланд Болдвин (26) позирала потполно гола на фотографијата која неодамна ја објави на Инстаграм. Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер соблече се, па му позирала на своето момче, португалскиот музичар РАЦ (37): „Само ќе останам овде“, напишала таа во описот на фотографијата. View this post on Instagram A post …

Повеќе »

(ФОТО) Лејди Гага потполно гола на фотографиите за италијански и британски „Вог“

Поп ѕвездата Лејди Гага ги краси насловните страници на италијанското и британското списание „Вог“ за ноември и декември оваа година. Гага во фото едиторијалот позирала целосно гола и зборуваше за својата нова улога на Патриша Регани во филмот „Гучи“ кој ќе излезе на 24. ноември годинава. Фотографиите ги објави и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џенифер Лопез, како ангел, потполно гола во новиот спот

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, а се појавува скоро целосно гола, или како од мајка родена. Лопез е прикажано на видеото како ангел, со кратка платинеста коса – што е вистинска реткост, бидејќи скоро и да нема друго музичко видео …

Повеќе »

(ФОТО) ГАБРИЕЛА Е ЧЕСТО ПРОВОКАТИВНА – „Злобничка“ се соблекла како од мајка родена и го покажала занесното тело:„Сакам да сум гола!“

Габриела Спаниќ, глумица и пејачка од Венецуела, најпозната по главната улога во тв новелата „Злобничка“, се сликала гола за да ги најави претстојните настапи ширум Америка. „Сакам да сум потполно облечена или потполно гола. Не сакам ништо половично“, ја цитирала Мерилин Монро во описот на фотографијата на Инстаграм. Славната Габи, …

Повеќе »