Tag Archives: после 2 години

(ВИДЕО) Бизарна приказна од TikTok: „Добив пакет од баба ми која почина пред 2 години…“

„Мајка ми немаше поим за пакетот, но штом го виде го препозна ракописот на баба“, раскажува и вели дека работите да бидат уште побизарни, нејзината сестра и братучетка добиле идентични пакети, со иста содржина внатре. Кога поштарот и донел пакет пред неколку дена, инфлуенсерката Џен Хамилтон била шокирана кога сфатила …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена тргнала да му ја отвори вратата на доставувачот, го доживеала најубавото изненадување

КИРА Браун не ги видела мајка си и бабата на нејзината ќерка цели две години поради Ковид-19. Таа не ни сонувала дека може да се појави на нејзината врата, но токму тоа неодамна се случило. Кира тргнала да му ја отвори вратата на доставувачот, очекувајќи уште еден пакет. Меѓутоа, пред …

Повеќе »