Tag Archives: последна објава

(ВИДЕО) ПОСЛЕДНАТА ОБЈАВА НА УБИЕНАТА ХАЛИНА ХАЧИНС ГИ КРШИ СРЦАТА: Немала поим дека ова ќе и биде последен слободен ден

Актерот од Холивуд, Алек Болдвин, за време на снимањето ја застрела директорката на фотографија Халина Хачинс, која работела на бројни филмови. Таа починала од прострелна рана, која ја добила за време на снимањето на филмот „Рѓа“. Таа имаше 42. години. Хачинсон била застрелана во импровизирана црква на сетот.   View …

Повеќе »