Tag Archives: пони

(ВИДЕО) Минијатурен коњ почнал да трча по сопственикот: Призорот го разнежнил светот – еве и зошто!

Повеќето животни младенчиња се многу слатки, освен можеби пајаци и змии. Во категроијата на прекрасни бебиња животни спаѓаат и малечките пони. Објавена е снимка од минијатурен коњ (бебе пони) што е толку симпатично што ги стопи срцата на луѓето ширум светот. Никој не може да негира дека ова е нешто …

Повеќе »