Tag Archives: поента

(ВИДЕО) „Дојде Живот и во АЈРОдрон“… Се снима филм или е една слика на…или ОБИЧНА ГЛУПОСТ!

На профилот на @Mandalorian_Mk на Твитер се појави видео со наслов „Дојде Живот и во АЈРОдрон“… Дојде Живот и во АЈРОдрон. pic.twitter.com/gbqrbZzkRJ — Мандо (@Mandalorian_Mk) October 7, 2021 Коментарите под видеото пак се различни од шеговити дека се снима филм, па преку оние со критики за актерот во видеото, до …

Повеќе »

(ФОТО) Наградуван хирург открива која ДАМА имала многу пластични операции а вие и на НАГАЃАТЕ за која станува збор!

Естетски хирург од Србија, др. Ненад Јосиповиќ, говори за корекциите на познатите дами… Естетските корекции не се редок избор на познати дами па е тешко да се запомни некој што барем еднаш не поминал под нож. Некои изгледаа фантастично по операцијата, додека други добиваат вистински пластичен изглед. Д-р Ненад Јосиповиќ, …

Повеќе »