Tag Archives: подоцна

(ФОТО) Во 7-ми месец од бременоста дознала дека чека тројки, а не едно бебе: „Бев во шок“

ВО 2019. година, Џена Нокс и нејзиниот сопруг дознале дека чекаат дете. Тие биле пресреќни што на својот шестгодишен син Лиам ќе му дадат помало братче или сестртичка. Џена имала 37. години, а бременоста поминала без проблеми. А потоа влегла во 21-та недела и дознала дека всушност очекува тројки. „За …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Годините минуваат а тој после 16. години е поубав: Вака денес изгледа заводникот од серијата „Руби“!

За него како да застанало времето, а годините одлично му стојат Поминаа 16 години од емитувањето на серијата „Руби“, а сите веројатно добро се сеќавате на актерот Себастијан Рулји, кој го толкуваше ликот на Хектор. Токму со оваа улога тој стекна голема популарност и стана миленик на многу жени. Тој …

Повеќе »

(ФОТО) МОЌТА НА ИНТЕРНЕТОТ: „Се венчале“ во градинка а 16. години подоцна твитерџиите повторно ги обединиле!

„Се оженив во градинка, а не ја видов жена ми 16 години“, напишал еден корисник на Твитер а бројни твитерџии одговорно тргнале во потрага по неговата сопруга… Џек Калоу, кога имал само три години, во градинка се оженил со својата другарка Рена Џутла. Бидејќи не ја видел со години, се …

Повеќе »