Tag Archives: подземни бази

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО – ШОК АНАЛИЗА НА СНИМКА ОД МАРС: Стручњаците откриле гаража за НЛО – веруваат дека иста се наоѓа и на Земјата!

Ентузијастите уфолози ширум светот сметаат дека снимката од Марс на која се гледа дупка со рпечник од 130. метри енедвосмислен доказ на интелигентен живот на нашата соседна планета бидејќи „очигледно станува збор за некаков влез во подземна гаража. Станува збор за совршено кружна вдлабнатина, до која се наоѓаат трагови кои …

Повеќе »