Tag Archives: погрешно име

ШОК! “На првата брачна ноќ, за време на секс, го кажа ОВА! Размислувам на РАЗВОД!”

Првата брачна ноќ за младенците е најубавиот момент… Откако го кажале судбоносното „да“ и ја завршиле прославата со роднините и пријателите, доаѓа првата брачна ноќ која е најубавата работа за сите младенци. Меѓутоа, оваа жена не може да се пофали со тоа, бидејќи првата брачна ноќ ја поминала во солзи: …

Повеќе »

(ВИДЕО) Водителка на РТС во програма во живо го згрешила името на Тито

По повод годишнината од смртта на Јосип Броз Тито, водителката Анета Ковачиќ прочитала сегмент посветен на доживотниот претседател на Југославија, па му го згрешила името. Наместо Јосип, рекла Јосиф и разбеснила некои корисници на социјалните мрежи. Видео од нејзиното лизгање, кое стана вирално, се споделува на Твитер, а луѓето се …

Повеќе »