Tag Archives: погрешни пратки

(ФОТО) ХИТ – Нарачала тепих преку интернет!Кога видела што добила се шокирала!

На интернет видела прекрасен тепих и го порачала, а кога видела што пристигнало на нејзината адреса, горко се покајала за купувањето. Она што го нарачала и тоа што го добила биле различни како небото и земјата. Сепак, постојат минимални сличности меѓу нив. На пример, во бојата. Шокот заради погрешната набавка …

Повеќе »