Tag Archives: повторно бремена

(ВИДЕО) Познатата пејачка пред повеќе од една година имаше спонтан абортус, а денес има причина да слави!

Џеси Џеј ја откри добрата вест. Откако пред повеќе од една година го загуби своето бебе со спонтан абортус, пејачката со насмевка откри дека повторно е во друга состојба. Таа ја сподели веста на Инстаграм во вид на емотивно видео, кое, судејќи според коментарите, ги разнежнил многубројните следбеници на Џеси. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) СЕ ПОЈАВИЛА „НЕВИДЛИВАТА ПРИНЦЕЗА“ – НАВОДНАТА ЉУБОВНИЦА НА ПУТИН ЗА ПРВ ПАТ ВО ЈАВНОСТ ОТКАКО РУСИЈА Е ПОД САНКЦИИ и наводите дека е повторно бремена – Сите гледале само во ОВА!

Наводната љубовница на Владимир Путин и наводната мајка на неговите два сина се појавила во јавноста за прв пат откако западните влади воведоа санкции кон Русија поради инвазијата на Украина. Поранешната носителка на златен олимписки медал, Алина Кабаева (39), која наводно има семејство со лидерот на Русија, не ги коментирала …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Мајка на осум момчиња пред пет месеци го родила своето последно дете. Повторно е бремена!

Мајка на осум момчиња открила дека е повторно бремена, иако нејзиното најмало дете има само пет месеци. 29-годишната Јалансија Росарио ги родила синовите Џамел (12), Мајкл Џуниор (9), Анхел (8), Гимани (6), Армани (3), Синкреа (1), Казе (5 месеци) и Армани кој го загубила во третото тромесечје од бременоста, кој …

Повеќе »

(ФОТО) СЛИКАТА ГОВОРИ ПОВЕЌЕ ОД 1000 ЗБОРОВИ: Кејт Мидлтон во блажена состојба!

Го знаете она дека „една слика кажува повеќе од илјада зборови“, е па тоа е случајот и со фотографијата на Војвотката од Кембриџ со реномираната кралска готвачка Мери Бери. Додека Кејт зборувала со неа, таа нежно и ја спуштила раката на стомакот. Сите се прашуваат: „Дали Кејт е бремена по …

Повеќе »