Tag Archives: поводник

(ВИДЕО) Таткото на петорки е на удар на јавноста – Луѓето се згрозени поради начинот на кој ги шета своите деца

Татковците и нивните методи за грижа за децата секогаш привлекуваат внимание. А да се биде татко на пет деца и да се чуваат сите заедно никогаш не е лесно. Еден од нив нашол метод со кој успева да ги држи сите деца на број и блиску до себе кога одат …

Повеќе »

(ВИДЕО) БИЗАРНО: Невеста наишла на осуда за начинот на кој дошла на свадбената церемонија – МЛАДОЖЕНЕЦОТ ГО ВОДЕЛА НА ПОВОДНИК

Младенците предизвикале негативни реакции на интернет, откако на видеото објавено на платформата TikTok се гледа како младоженецот влегува на венчавката со поводник што го држи невестата, но тој ги разубеди гледачите велејќи дека тој потег има лично значење. Корисникот на TikTok @tenneggee добил многу негативни коментари откако споделил видео од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Намерно, среде прошетка, го испуштила поводникот, а златниот ретривер направил нешто премногу смешно!

СОПСТВЕНИЧКАТА на златен ретривер отиде на прошетка со него, а потоа одеднаш го испуштила поводникот од нејзината рака за да ја види неговата реакција што таа ја снимила и објавила на ТикТок, каде видеото стана хит. Кога кучето видело дека сопственикот го ослободил, најпрво тој само застанал збунето и ја …

Повеќе »

Оваа фотографија предизвикала бура на Фејсбук и тоа поради она што момчето го шета на поводник

„Вау, вау“ пишува покрај фотографијата која е објавена на страницата „Dnevna doza prosečnog Dalmatinca“ на Фејсбук, каде добила неколку илјади лајкови, но и неколку стотици коментари. И’ додека некои се чуделе на глетката што ја виделе, други им се чуделе токму на нив. „Нормално е да го гледате ова во …

Повеќе »