Tag Archives: повик за помош

(ВИДЕО) Поради звуци на насилство од една куќа била повикана полиција: Кога дошле не можеле да веруваат за што станува збор!

Загрижени сосед пријавил во полиција чудни звуци што му се чинеле дека се повик за помош. Полициските службеници во округот Палм Бич излегле на теренот и на пријавената адреса пронашле маж, кој се чини дека, во неговиот двор, го поправал автомобилот, јавува The Palm Beach Post. „Ги менував сопирачките на …

Повеќе »