Tag Archives: плетвар

(ВИДЕО) Игор Џамбазов ужива во Дојрански Плетвар…

Крајот на годината и почетокот на новава игор Џамбазов го минува во Дојран… Пристигна кога беше сончево и суво а сега ужива во снежните радости… Тој преку својот Инстаграм профил се огласи со порака за добро утро до сите негови следбеници да направат утринска вежба за раздвижување на вилицата. „Ви …

Повеќе »