Tag Archives: плачко

Не баш омилен хороскопски знак; Иритантни се, премногу чувствителни и плачковци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Раковите честопати мислат дека тие се единствениот хороскопски знак со силни емоции, пишува Дани Ларкин во својата колумна Astro Roast на Vice. Мудри членови на овој хороскопски знак честопати …

Повеќе »