Tag Archives: платен убиец

(ВИДЕО) БРЕД ПИТ НАЈАВИЛ КРАЈ НА КАРИЕРАТА: „Во последното тримесечје сум“

Изгледа дека се ближи крајот на уште една спектакуларна холивудска кариера. Бред Пит (58) во разговор за медиумите најавил дека филмот „Bullet Train“ во кој ја имаше главната улога многу лесно може да биде неговиот последен голем проект. Тој станал, како што вели, многу пребирлив кога се во прашање понудите, …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЈА ЛАЖИРАЛ СОПСТВЕНАТА СМРТ за да докаже дека сопругата ангажирала платен убиец…

КОГА Рамон Соса од Хастон дознал дека неговата сопруга Марија ангажирала платен убиец за време на нивниот развод за да се ослободи од него, тој решил да се здружи со полицијата за да се осигура дека таа ќе заврши во затвор. Во 2015. година, Марија понудила околу 20.000 долари на …

Повеќе »

(ФОТО) Таткото на голема холивудска ѕвезда бил платен убиец и живеел во затвор!

Холивудскиот глумец, Вуди Харелсон (57), кога имал само седум години останал без татко. Имено, Чарлс Харелсон поголемиот дел од својот живот го минал во затвор. Малку луѓе знаат дека таткото на славниот глумец бил платен убиец. Прво убил тексашки дилер поради што бил осуден на 15. години затвор, но успеал …

Повеќе »