Tag Archives: пластични виршли

(ФОТО) Тања Бошковиќ за естетските корекции: „Жал ми е за убавите девојки кои направија операции и сега личат на пластични виршли“

Актерката испрати силна порака до жените Актерката Тања Бошковиќ важи за безвременска убавица. Многу мажи паднаа на нејзиниот шарм и убавина, а таа никогаш не сакаше да го подобри својот изглед со естетски корекции. И покрај тоа што е во седмата деценија од животот, таа се уште изгледа прекрасно, а …

Повеќе »