Tag Archives: пластичен хирург

(ВИДЕО+ФОТО) Естетски хирург открива што се’ оперирале најубавите жени во светот

Пластичен хирург од Беверли Хилс, д-р Чарлс Ли на ТикТок открива која од славните имала најмногу „пластични“ асистенции. Д-р Ли не ги извршил процедурите на ѕвездите за кои зборува, но тој е експерт кога станува збор за дотерувања, липосукции и полнила. Во серија видеа објавени на ТикТок, тој анализира „пред …

Повеќе »

(ВИДЕО) ХОРОР! Почитуван доктор, со тоа што го правел во креветот, ја УБИЛ љубовницата Ивона (38): Жената починала после односот!

Тој ставал кокаин на својот пенисот, кармин и на четката за заби на своите жртви Германски лекар е затворен за убиство на неговата љубовница. Тој е обвинет за ставање кокаин на пенисот пред да има орален секс, по што таа починала. Потоа тврдел дека жртвата свесно учествувала во сè. Германски …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Што се случило со лицето на Деми Мур? Познатата глумица непрепознатлива на ревијата на Фенди во Париз!

Актерката Деми Мур се појавила на Париската модна недела и ја отворила ревијата на модната куќа Фенди за пролет-лето. Сепак, сите се прашуваат што се случило со нејзиното лице. Деми на шоуто донесе јакна што ги откриваше нејзините рамена, панталони и обетки од дизајнерката Ким Џонс.   View this post …

Повеќе »

(ФОТО) Наградуван хирург открива која ДАМА имала многу пластични операции а вие и на НАГАЃАТЕ за која станува збор!

Естетски хирург од Србија, др. Ненад Јосиповиќ, говори за корекциите на познатите дами… Естетските корекции не се редок избор на познати дами па е тешко да се запомни некој што барем еднаш не поминал под нож. Некои изгледаа фантастично по операцијата, додека други добиваат вистински пластичен изглед. Д-р Ненад Јосиповиќ, …

Повеќе »

(ФОТО) Нема што НЕ ПРОМЕНИЛ: Пластичен хирург усвоил две ќерки – почнал да ги оперира кога биле малечки!

Пластичниот хирург Мајкл Никол и неговата сопруга посвоиле две ќерки, а потоа таткото решил да ги искористи своите вештини и да ги „разубави“. Првата ќерка почнал да ја „средува“ кога имала 10. години, откако се пожалила дека не и се допаѓа нејзиниот папок. Сега Шарм и Британи се редовни клиентки …

Повеќе »