Tag Archives: папочна врвка

(ФОТО) ЕМОТИВНО – НА БЕБЕТО ОКОЛУ ВРАТОТ МУ СЕ ЗАВИТКАЛА ПАПОЧНАТА ВРВКА, СЕ ПОРОДУВАВ 11. БОЛНИ ЧАСОВИ! Шехерезада објавила слики од породилиштето и сите ги расплакала!

Турската двојка Бергузар Корел (39) која е позната по улогата на Шехерезада и Халит Ергенч (51) кој го паметиме како Сулејман Величествениот, пред две недели добија трето дете – ќерката Лејла. Шехерезада сега на својот Инстаграм објавила серија емотивни фотографии од породувањето и открлаи дека се породувала 11 часови. Исто …

Повеќе »

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО – ВИСТИНСКО ЧУДО: Сопругата му родила здраво бебе а докторите не можеле да веруваат кога виделе што се случило!

За новопечените родители не постои ништо поубаво од моментот кога првпат ќе го земат своето новородено бебе во раце. Повеќето породувања минуваат сосема нормално и без поголеми проблеми, но постојат и случаи кај кои докторите не можат да веруваат што всушност се случило. Еден од мажите на интернет споделил неверојатна …

Повеќе »