Tag Archives: паднало во шахта

(ВИДЕО) Љубопитно дете паднало во шахта – таткото веднаш- скокнал по него!

  Минатата недела љубопитно дете во Кина доживеало вистински шок кога зачекорил на искршен капак од шахта и паднал внатре. На снимката од надзорната камера се гледаат 3.годишникот и неговите родители кои одат по улица кога детето запира и ѕирка во шахтата. Потоа зачекорува  паѓа внатре, а неговите родители, кои …

Повеќе »