Tag Archives: опосум

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ЖЕНА НАПАДНАТА ОД ЧУДНО СУШТЕСТВО А ТОА ГО ВИДЕЛЕ ПОВЕЌЕ ОД 50.000.000 ЛУЃЕ! Нејзината реакција е хит, сите врескаат од СМЕЕЊЕ!

Една Австралијка ги снимила својата мајка и агресивен опосум во многу невообичаена ситуација. Имено, на видеото што претходно го виделе 51.500.000 луѓе на ТикТок, може да се види жена во фустан на кој скока опосум, буквално како на цртан филм. Опосумот се закачил за фустанот и не се пуштал. Жената …

Повеќе »

(ВИДЕО) Ја чистеле куќата по почнале да врескаат кога сфатиле што им се наоѓа во каучот

Брачна двојка од Северна Каролина ја чистела куќата и се шокирала кога сфатиле дека имаат опосум (мал торбар) во каучот. Фотографијата од Рали објавена од Њујорк пост покажува двојка како вреска кога ќе дознаат за што станува збор. Откако се обиделе сами да го избркаат животното, се откажале и повикаа …

Повеќе »