Tag Archives: онесвестен

Фотографија од родилиште станала хит поради мажот во позадина

Фотографијата што деновиве дефинитивно стана хит на социјалните медиуми е селфи на жена во породилното одделение. Пред неколку дена ја објавил корисник на Инстаграм, по име Вортфид, и предизвика многу смешни коментари и реакции. Зошто? Треба да ја погледнете целата фотографија. „Тој е таму да ја подржи својата сопруга за …

Повеќе »