Tag Archives: одбивање

(ВИДЕО+ФОТО) НЕ И ЈА ИСПОЛНИЛА ЖЕЛБАТА – Марија Шерифовиќ одбила да биде ментор на трансродовата натпреварувачка: „Јас сум се што ти не си!“

Српската пејачка Марија Шерифовиќ, која долги години е составен дел од жирито на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, одбила да биде ментор на првата трансродова натпреварувачка која се појави во ова шоу. Имено, последната емисија од регионалната емисија ја одбележа првото појавување на трансродовата личност, поточно Алина Јухарт од Словенија, која …

Повеќе »

(ФОТО) Кристијан Бејл искрено: Актерите денес добиваат само улоги кои Ди Каприо ги одбива

КРИСТИЈАН БЕЈЛ далинтервју за GQ во кое истакнал дека својата голема кариера му ја должи на Леонардо ди Каприо. Тој тврди дека кариерата ја изградил на улогите кои Ди Каприо ги одбил затоа што режисерите редовно оделе прво кај него, а потоа кај сите други актери. View this post on …

Повеќе »

(ВИДЕО) БРУКА – РАЗОЧАРАЛ МИЛИОНИ! СРАМНО ОДНЕСУВАЊЕ НА НАЈДОБРИОТ НА СИТЕ ВРЕМИЊА: Деца го сретнале Џордан и го замолиле да се сликаат, а тој СО РЕАКЦИЈАТА ГО ЗГРОЗИЛ СВЕТОТ

Џордан се нашол на удар на критиката затоа што одбил да се фотографира со две момчиња… Две момчиња кои се големи фанови на „Шарлот Хорнетс“ ги чекале на паркингот на кошаркарите на нивната сакана екипа, за да се фотографираат со првата ѕвезда Ламел Бол. На нивно големо вбоодушевување, наместо Ламел, …

Повеќе »

Девојка одбила да се омажи за него, а тој ја избодел 18. пати со нож – Сакал да ја гледа како умира

Страшна трагедија… Маж од Индија решил да ја запроси својата девојка по неколку месеци врска. Иако долго размислувала, решила да го одбие. Тогаш му паднала темнина на очите, извадил нож од кујната и ја избодел 18. пати. Врисоците на несреќната девојка ги слушнале соседите, кои веднаш повикале полиција, за напаѓачот …

Повеќе »

„НЕ МИ СЕ ИСПЛАЌА! Џорџ Клуни одбил 35. милиони долари за еден ден работа

АКТЕРОТ Џорџ Клуни изјавил дека еднаш му биле понудени 35. милиони долари за еден работен ден, но тој одбил бидејќи заклучил дека не му се исплаќа. Оскаровецот и продуцент раскажал анегдота откако новинар го праша за време на интервјуто за „Гардијан“ дали некогаш мислел дека има доволно пари. – Па …

Повеќе »

Четири причини зошто мажот одбива да води љубов

Општо познато е мислењето дека мажите не сакаат да водат љубов со партнерката, бидејќи тоа веќе не им е привлечно. Иако понекогаш токму тоа е проблемот, во повеќето случаи тоа нема никаква врска со вистината. Соодветно на тоа, се’ повеќе жени се жалат на недостаток на желба за секс кај …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) На платформа за возрасни заработила 2. милиони фунти – И нудат богатство да и го видат лицето

Девојката која на социјалните мрежи се претставува како „Bambi Blue Hair“, вели дека заработува милиони на мрежата OnlyFans. Досега има заработено преку 2. милиони фунти, но, на интернет, никогаш не го покажала своето лице. Порталот msn пренесува дека оваа девојка има дваесетина години и дека се грижи никој да не …

Повеќе »

(ФОТО) ОДБИЛ ДА СЕ ВАКЦИНИРА ПА ПОЧИНАЛ ОД КОВИД: Бодибилдер „во полна снага“ починал од свирепиот вирус

Експертот за градежништво и бодибилдер Џон Ајерс (42) од градот Саутпорт во близина на Ливерпул, починал од „Ковид-19“ по хоспитализација и обидите на лекарите да го спасат „со сите можни лекови“, рекла неговата сестра близначка Џени МекКен. Меккен, која живее во северозападен Лондон, ја сподели приказната за својот брат на …

Повеќе »

(ВИДЕО) И’ ТОА Е ЖИВОТ: Неуспешно запросување среде центар пред многу набљудувачи

Овој пример уште еднаш докажува дека е најдобро запросувањето да биде во четири очи, а уште еден доказ е едно видео од центарот на Њујорк, кое неколку дена кружи на социјалните мрежи. На видеото, згоден млад дечко клечи пред својата атрактивна избраничка насред улица, опкружен од толпа луѓе. Но, наместо …

Повеќе »