Tag Archives: овие знаци

Претстојната есен ќе биде најсреќна за овие три знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Есента календарски е веднаш зад аголот. Пристигнаа пониски температури и обилни врнежи од дожд, а на многумина веќе им се зголемија обврските и новите задолженија. На некои ќе им …

Повеќе »