Tag Archives: обожавател

(ВИДЕО) МАЛКУ СЕ ИСПЛАШИЛ – Навивач го снимил Бернардо Силва како се крие од луѓето на улица, на крајот го добил тоа што го сакал…

Еден од најдобрите играчи на Манчестер Сити и англискиот премиерлигаш, Бернардо Силва, е снимен како се крие од луѓето додека го чека лифтот при влегувањето во станот. Како голема ѕвезда на светскиот фудбал, Бернардо Силва постојано се соочува со вниманието на навивачите. Тоа често не му оди во прилог, па …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРЕД ПРЕМИЕРАТА НА ФИЛМОТ – Двејн Џонсон го совладале емоции кога се сретнал со расплакан обожавател

Двејн Џонсон признал дека го преплавиле емоции додека потпишувал автограм за страстен обожавател во Мексико Сити. Додека започнува прес-турнејата за најновиот филм на Џонсон, актерот се дружел со обожавателите кои со нетрпение го очекуваат новиот филм на премиерите. Сепак, еден момент се покажал премногу дури и за Џонсон, кој останал …

Повеќе »

(ВИДЕО) Добила навредлива порака од обожавател, па се инспирирала за нова песна: Слушнете ја „Глумиме“ на Александра Јанева

Велат дека оние песни кои се пишуваат во еден здив се токму тие, вистинските, најубавите, а токму такво нешто и се случи на познатата пејачка Александра Јанева пред извесно време.. Нејзината нова нумера со наслов „Глумиме“ е направена буквално во еден здив. „Испровоцирана“ од обожавател кој на социјалните мрежи се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Двејн Џонсон дарежлив кон обожавателите: Влезници, текила а на најдобриот „Порше“

Познато е дека Двејн Џонсон е дарежлив кон своите обожаватели, а неговиот последен гест доведе до солзи еден од неговите обожаватели. 49-годишниот актер одржа специјална проекција на својот нов филм „Red Notice“ во Лос Анџелес, почестувајќи ги фановите со бесплатни билети и сопствената текила на „Тереман“. Сепак, тој имаше посебно …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) СЕ ОГЛАСИЛА ПОСЛЕ СКАНДАЛОТ – УРИНИРАЛА ПО ФАН, ПА СЕГА СЕ ОБИДУВА ДА „СЕ ИСПЕРЕ“: Пејачката го згрози светот, а сега се извинува за СРАМНИОТ ПОТЕГ!

Софија Уриста, пејачката на рок бендот „Brass Against“, која минатиот викенд ја шокираше јавноста кога уринираше врз обожавател на концерт, се огласи по повод овој срамен настан. – Секогаш сум ги поместувала границите во музиката и на сцената. Таа ноќ премногу ги поместив границите. Го сакам своето семејство, бендот и …

Повеќе »

Трогателен потег на популарната пејачка: Платила 8.000 долари за погребот на свој обожавател

Светската sвезда Меган Ти Сталион направила необичен потег, кога платила 8. илјади долари за погребот на својот обожавател. Популарната раперка не можела да не реагира, кога на социјалната мрежа Твитер и била испратена многу трогателна порака. Тажна порака – Изгубивме пријател. Тој почина ненадејно. Те сакаше многу. Ние секогаш ги …

Повеќе »