Tag Archives: обвинување

(ФОТО) СКАНДАЛ – Тениска sвезда во голема неволја: Поранешна девојка го обвинува за злоставување

Скандали, пцости, навреди, неспортско однесување од секаков вид сега засенија нешто многу полошо Австралискиот тенисер Ник Кирјос често пополнува колумни во медиумите, но тој многу ретко се појавува во нив поради успехот на теренот. Скандали, пцости, навреди, неспортско однесување од секаков вид сега засенија нешто многу полошо. Неговата поранешна девојка …

Повеќе »

(ВИДЕО) „Нејмар ме силуваше, а потоа до крај ме уништи – ме ограбија и ме напаѓаат!“

Минатата недела на социјалните мрежи се проширило видео на кое Нахила во хотелска соба го удира Нејмар и вика на него „Ова ти е затоа што ти мене ме тепаше вчера…“ Животот на Нахила Триндаде која го обвини Нејмар за силување и се претворил во пекол. Во интервју таа објаснува …

Повеќе »