Tag Archives: нормалне живот

(ФОТО) Познатиот холивудски „шмекер“ и денес е сериозно добар фраер!

Фреди принс Јуниор, телевизискиот убавец кој пред две децении заведуваше милиони жени ширум светот, потполно исчезна од тв екраните. Глумецот денес има 43. години и живее далеку од светлата на Холивуд. Многумина го памтат по филмовите „Таа е таа“ и „Знам што правевте минатото лето“, а тинејџерските магазини беа преполни …

Повеќе »