Tag Archives: нова фотка

(ФОТО) Џорџина ги разнежнила обожавателите со нова фотографија од ќеркичката: „Мојата малечка, голем благослов“

Џорџина Родригез ги израдувала своите фанови и објавила нова фотографија од ќерката Бела Есмералда. – Бела Есмералда. Малечка моја, голем благослов, напишала Џорџина во описот на фотографијата. И’ Роналдо веднаш одговори во коментарите, оставајќи емотикон за срце, а фотографијата набрзо собрала повеќе од милион лајкови. View this post on Instagram …

Повеќе »