Tag Archives: ниско буџетни

(ФОТО) БРУС ВИЛИС ТЕШКО БОЛЕН: Шокантни информации за актерот!

АКТЕРОТ Брус Вилис се бори со болест која наскоро би можела целосно да го исклучи од светот на филмот. Деменцијата на актерот ја открил режисерот Мет Ескандари, кој работел со Вилис на неколку филмови. Една од најголемите холивудски ѕвезди, Вилис, глумејќи во три дела од филмскиот серијал „Умри машки“, заработи …

Повеќе »