Tag Archives: нејасно

Џон Парагон – Во 67. година починал популарниот Пи Ви: Причината за смртта не е позната!

На социјалните мрежи, фановите и соработниците почнале да се збогуваат со популарниот актер. Многумина жалат затоа што тој со своите улоги го одбележал нивното детство Актерот Џон Парагон, најпознат по улогата на Пи Ви во серијата „Pee Wee’s Playhous“, починал под неразјаснети околности уште во април, пренесува TMZ. Фановите се …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Мистеријата продолжува: Уште еден „вонземски монолит“

Откако се појави еден мистериозен монолит, а потоа исчезна во американската држава Јута, а потоа друг се појави во Романија, мистеријата продолжува со новиот монолит што се појави во Калифорнија. „Гардијан“ објави дека нов мистериозен метален монолит се појавил во Калифорнија само една недела откако беше пронајден сличен сребрен столб …

Повеќе »

(ФОТО) ИЗНЕНАДИЛА СО ПРИЗНАНИЕТО – Пејачка се тестирала на КОВИД:’Левата ноздра позитивна, десната негативна. Сакам да ми ги вратат парите ‘

Но, ова не е единствениот таков случај. Извршниот директор на Tesla Inc., Елон Маск, во четвртокот објави дека истиот ден бил четири пати тестиран за вирусот корона истиот ден, со два теста позитивни и два негативни. Американската R&B, соул и хип хоп пејачка и текстописец, Ерика Баду (49), ги изненади …

Повеќе »

(ФОТО) МИСТЕРИОЗНО ЖИВОТНО: Сите ја ОБЈАВУВААТ фотографијата настаната на Жабљак и се прашуваат „ШТО Е ОВА?“

Ова, во најмала рака, чудно животно е пронајдено на Жабљак. На Фејсбук се појави фотографија за која би рекле дека има остатоци од животно за кое никој не знае точно што е. Како што е напишано, фотографијата е направена на Жабљак. Нејзиниот скелет предизвикува сомнежи, сликата покажува дека има голема …

Повеќе »